1 200 Ft
9
Kós Károly: Székely balladák. Bukarest, 1973, Kriterion Könyvkiadó, 41 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, illusztrált kiadói papírborítóban. + Kós Károly: Erdély. Bp.,1988, Szépirodalmi Könyvkiadó. Reprint! Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.