3 000 Ft
Remekírók Képes Könyvtára 6 kötete: Vergilius Aeneise; Schiller költeményei; Heine: Dalok könyve; Gróf Zrínyi Miklós válogatott munkái; Homeros Odysseiája; Pázmány Péter válogatott munkái. Szerk.: Radó Antal. Bp., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, változó állapotban, sérülésekkel, kopásnyomokkal.