Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 304

Octave Mirbeau: Kínok kertje. Bp., é.n. Népszava. Későbbi egészvászon kötésben a papírborító felhasználásával.
17374.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

17375.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

17376.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Bret Harte: Egy bánya története. Bp., é.n. Athenaeum. Olcsó regény. Kiadói kopott papírkötésben
17377.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés. XV-XIX. század. Szerk.: Kolb Jenő. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint! Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
17378.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Tüskés Tibor: Sorskovácsok. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1978., Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17379.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Keleti Arthur: Az boldogtalan Raymondo és az szerentsés Bertrandus Lovagoknak Hiteles Szerelmes Története 7 képben, avagy: a csalfa Bertrandus Lovag Házassága s Miképpen Ejteték Tőrbe s küldeték el a Nemes Rajmondo Lovag a Szent Sírhoz és hogyan jöve vissza s Mula Ki. Grotesque Játék. Szerezte: - - jambusokra segítette Kelemen Viktor. Több rajzokkal tsinositotta Vértes Marcel.  "A címlapot Gara Arnold rajzolta, a belső könyvdíszeket Gróf József, az illustrációkat 1918 tavaszán Vértes Marcel, fába metszették Körner és Lauffer, Budapesten:" Bp., 1920, Pallas, 80+4 p. Vértes Marcell 8 szövegközti, fametszetű illusztrációjával. Számozott, első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, hiányzó gerinccel, kopott borítóval.   'Készült pedig 700 példányban, ebből 350 példány finom famentes papiroson kötve és 350 példány valódi hollandi papiroson számozva, különféle kötésekben, elefántcsont kartonkötésben, valódi arannyal nyomott bőrkötésben és valódi arannyal nyomott illetve kétszín nyomásu pergamen kötésben s félpergamen s félbőr kötésben is.' 282. számú, kézzel számozott példány.
17380.

Keleti Arthur: Az boldogtalan Raymondo és az szerentsés Bertrandus Lovagoknak Hiteles Szerelmes Története 7 képben, avagy: a csalfa Bertrandus Lovag Házassága s Miképpen Ejteték Tőrbe s küldeték el a Nemes Rajmondo Lovag a Szent Sírhoz és hogyan jöve vissza s Mula Ki. Grotesque Játék. Szerezte: - - jambusokra segítette Kelemen Viktor. Több rajzokkal tsinositotta Vértes Marcel. "A címlapot Gara Ar...

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Szentmihályi Szabó Péter: Édua és Kun László. A szerző által Dedikált példány. Bp.,1986, Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal.
17381.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Gáspár János: Fekete Anna és Fekete Katalin levelei. A Fekete István-i hagyatékból szerkesztette: Gáspár János. Ajka,2007,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.
17382.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Hargitai Tihamér: Bolondság az élet. Postás anekdótakincs. Bp.,é.n.,Pesti Könyvnyomda Rt. 80 p. Kiadói papírkötés.
17383.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

17384.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

17385.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft