Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 304
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2550474
17398
410
Perlaky Lajos: A ma életművészete. Bp.,é.n.,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel, foltos borítóval. 2467584
17399
410
Ranschburg Viktor: A könyvkiadás mestersége. Bp., 1922, Pantheon. 62 p. Viseltes kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel, részben szétvált, ragasztott kötéssel, helyenként kissé sérült lapokkal, két kijáró lappal. Intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány. 2552448
17400
410
Wesley János naplója. dr. Czakó Jenő fordítása, Cegléd, 1944. A fordító kiadása. Kiadói papírborítékban. 248p. 2552446
17401
410
Thorne, Harold. Kontaktbridge in zwanzige Minuten. Stuttgart, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Korabeli kissé laza vászonkötésben 2549303
17402
410
Csurka István: Vasárnapi jegyzetek. A Kossuth Rádió Vasárnapi Újság-jában 1987 és 1991. augusztusa között elhangzott jegyzetek. Bp., 1991, Püski-Magyar Fórum. Kiadói papírkötés. 2547872
17403
410
Szabó Dezső: Azért mert én egy-két zsidót utálok? Szerk.: Szőcs Zoltán. Bp., 1997, Szabó Dezső Emléktársaság. Kiadói tűzött papírkötés. 2528129
17404
410
Esterházy Péter-Czeizel Balázs: Biztos kaland. Bp., 1989., Novotrade. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2528353
17405
410
Tükörcserepek. Összeáll.: P. Tófeji Valéria. A szerző által aláírt példány. Pápa, 1999., Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. 2470289
17406
410
Hegedűs Béla: Hervadók. DEDIKÁLT! Kecskemét, 2009., Szerzői kiadás. Bodri Ferenc illusztrációival. Kiadói papírkötés. 2550406
17407
410
Dante, Alighieri: Dante Komédiája. II. rész.: A purgatórium. Ford.: Babits Mihály. Bp., én., Révai. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen magánkönyvtári címkével. 2547588
17408
410
Vörösváry László: Forgácsok. Bp., 1975, a szerző kiadása. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült, foltos borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány. 2547866
17409
410
Erdős Renée: Versek. Erdős Renée összegyűjtött művei. Bp., [1931], Révai, 208 p. Aláírt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként foltos lapokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft