Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 304

Perlaky Lajos: A ma életművészete. Bp.,é.n.,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel, foltos borítóval.
17398.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

17399.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Wesley János naplója. dr. Czakó Jenő fordítása, Cegléd, 1944. A fordító kiadása. Kiadói papírborítékban. 248p.
17400.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Thorne, Harold. Kontaktbridge in zwanzige Minuten. Stuttgart, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Korabeli kissé laza vászonkötésben
17401.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Csurka István: Vasárnapi jegyzetek. A Kossuth Rádió Vasárnapi Újság-jában 1987 és 1991. augusztusa között elhangzott jegyzetek. Bp., 1991, Püski-Magyar Fórum. Kiadói papírkötés.
17402.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Szabó Dezső: Azért mert én egy-két zsidót utálok? Szerk.: Szőcs Zoltán. Bp., 1997, Szabó Dezső Emléktársaság. Kiadói tűzött papírkötés.
17403.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
10

17404.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

17405.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

17406.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Dante, Alighieri: Dante Komédiája. II. rész.: A purgatórium. Ford.: Babits Mihály. Bp., én., Révai. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen magánkönyvtári címkével.
17407.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Vörösváry László: Forgácsok. Bp., 1975, a szerző kiadása. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült, foltos borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17408.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Erdős Renée: Versek. Erdős Renée összegyűjtött művei. Bp., [1931], Révai, 208 p. Aláírt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként foltos lapokkal.
17409.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft