Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 304

Siemers Ilona: Wass-Kor. (szül. gr. czegei Wass). Ford.: Szabó T. Ádám, Gulyás Irén. Marosvásárhely,1999,Mentor. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17447.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Gábor Júlia, Szigethy Gábor: Álomszínészpár. Történetek Ruttkai Éváról és Latinovits Zoltánról. Bp., 2010, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17448.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Ezer esztendő. Millenniumi olvasó-és daloskönyv I-II. Budapest, 2000, Dinasztia Kiadó. Kiadói karton kötésben, karton mappában. Szép állapotban.
17449.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Nyugat 1909. I-II. köt. (1-12., 13-24. sz.). Bp., 1979-1980, Akadémiai Kiadó, 666+(2) p., 720+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés. A Nyugat folyóirat 1909-es évfolyamának reprint kiadása.
17450.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Gáli József 3 könyve (közte 1 DEDIKÁLT): Szúnyogok és nemeskócsagok. Bp., 1981, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadó kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + A királyné szoknyája. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval. + A gyémántszekerce. Mesék és történetek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1963, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel. Gáli József (1930-1981) által Obersovszky Éva, Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró lánya részére DEDIKÁLT példány. (Gáli József Obersovszky Gyula barátja és szerkesztőtársa volt, az '56-os eseményekben való részvételért mindkettejüket először halálra, majd börtönre ítélték, végül mindketten kegyelemmel szabadultak.)
17451.

Gáli József 3 könyve (közte 1 DEDIKÁLT): Szúnyogok és nemeskócsagok. Bp., 1981, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadó kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + A királyné szoknyája. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval. + A gyémántszekerce. Mesék és történetek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1963, Móra Ferenc Könyvkiadó....

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Erdős Renée: Berekesztett utak. Bp., én. Dick Manó. Első ezer. Aláírt! Festett egészvászon kötésben
17452.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Bánffy Miklós 2 műve: Megszámláltattál... I-II. köt.; Reggeltől estig. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal.
17453.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Zolnay Vilmos: A művészetek eredete. (Pokoljárás). Bp., 1983, Magvető. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
17454.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Longosz: Daphnisz és Chloé. Marc Chagall litográfiáival, Faludy György versével. Budapest, 2001, Glória. 112p. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
17455.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Pierre Teilhard de Chardin: Út az ómega felé. Válogatás Teilhard de Chardin műveiből. Ford.: P. Rezek Román OSB. Bp., 1980, Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Az emberi jelenség. Ford.: Bittei Lajos, Rónai György. Bp., 1980, Gondolat. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
17456.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Szabó Dezső: Az egész látóhatár I-III. kötet. Bp., é.n., Magyar Élet. Kiadói félvászon kötés.
17457.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Kahn, Fritz: A szerelem iskolája. Ford.: Dr. Brencsán János. Bp., 1984. Medicina, 491 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel.
17458.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft