Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 304
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2552453
17459
410
2 db Jókai: Az új földesúr, Az aranyember. Franklin és Révai kiadások az 1940-es évekből sérült papírkötésben 2397216
17460
410
Vegyes banános ládányi könyvtétel, különféle témákkal, változó állapotban. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL - NEM POSTÁZZUK! 2552022
17461
410
11 db régi regényfüzet és könyv háború előtti és modern 2547790
17462
410
Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Ford. és jellemző bevezetéssel ellátta: Endrődi Sándor. Thumann Pál rajzaival. Bp., [1903], Athenaeum, 189 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel. 2523160
17463
410
Márton Gyula: A moldvai csángó nyelvjárás román kölcsönszavai. Nyelvtudományi Értekezések 66. Bp., 1969., Akadémiai Kiadó, 112+3 p. Kiadói papírkötés. 2523089
17464
410
Apollodórosz: Mitológia. Fordította: Horváth Judit. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp.,1977, Európa. Kiadói kartonált papírkötés. 2506229
17465
410
Szabó Richárd: Nők világa. Pest, 1871, Petrik Géza,(Kecskemét, Szilády Károly és fia-ny.), 4+247 p. Második, javított kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, (Leipzig, J. R. Herzog-kötés, az elülső borítón jelzés (R. Gerhold)), aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, (az elülső borító belső tábláján címke: 'Lövy Adolf Könyvkereskedése Sátoraljaújhely') 2523396
17466
410
Bányai László: Négyszemközt József Attilával . Bp., 1943, Körmendy. Kiadói félvászon kötés, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, sérült kötéssel. 2523570
17467
410
Lázár Ervin: A Franka cirkusz. Bp., 1990, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés. 2507581
17468
410
Anatole France: Thais. Regény. Ford.: Vándor Iván. Bp., 1918., Herczka Árpád, 223 p. Korabeli kopott papírkötésben, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel. 2507135
17469
410
Bán Béla: Szabálytalan életrajz. Egy asszony rendkívüli élete. hn., 2012., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés. 2507079
17470
410
Liz Fenton-Lisa Steinke: Ha lett egy másik életed. Bp., 2017., Lettero. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft