Cserépfalvi Imre: Egy könyvkiadó feljegyzései. Bp, 1982, Gondolat. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott és szakadozott papír védőborítóval.
Florence L. Barclay: Az esti dal. (The rosary). Pogány Kázmér fordítása. Bp, é.n., Szent István Társulat. X. kiadás. Weszely Norbert rajzaival illusztrálva. Kopott egészvászon kötésben, megviselt borítóval és meglazult kötéssel.
Kultúra és tradíció II. Tanulmányok Ujváry Zoltán tiszteletére. Szerk.: Viga Gyula. Miskolc, 1992, kn. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrált. Papírkötés, kopottas állapotban.
A papír világa. Antológia. Szerk.:Csepeli Szabó Béla. Bp., 1974, Táncsics. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
Antall József élete képekben. Összeáll.: Antall Péter - Szebellédy Géza. Gyula, 1994, Tevan Kiadó. Egészvászon-kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
C. Hutchinson: Testamentum. Bp., én., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.T. Ford.: Ruzitska Mária. Második kiadás. Borítót készítette Fenyves. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.