A Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja. Bp., 1905, Korvin, 312+329-334+14+315-328+16 p.+ 25 t. Vaszary János, Poll Hugó, Thorma János, Bihari Sándor, Szikszay Ferenc, Fényes Adolf, Tolnay Ákos és mások egészoldalas képeivel illusztrált. Kiadói, festett díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben, díszes szennylapokkal, szecessziós lapszéli díszekkel, kopott borítóval, javított, k...
Simon Géza Gábor: A szegedi Molnár Dixieland története. Szeged, 1984, Bartók Béla Művelődési Központ. 137 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. A Molnár Dixieland Band tagjai, köztük Dr. Molnár Gyula által DEDIKÁLT példány. A kötéstábla belső felén Molnár Dixieland Band Szeged Oldtimers matricával.
Balázs Béla: A vándor énekel. Második kiadás. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói papír borításban, borító kissé kopottas állapotban, laza fűzéssel, kissé széteső állapotban.
Nagy magyar betűművészek. A Magyar Bibliofil Társaság évkönyve IV. Szerk.: Szántó Tibor. H.n., 1993, Magyar Bibliofil Társaság, 84+(4) p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1200 példányban.
Szellemi csokor, vagy szemelvények az irodalom világából. Csokorba kötötte: vitéz Várady Géza. Bp., 1940, May János-ny., 267 p. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a kötéstáblák belső oldala kissé sérült, foltos. A szerző autográf ajándékozási bejegyzésével!
Dr. Schirilla György: Ez is történelem. Ahogy az ügyvéd látta a védői pulpitusról (1938-1957). Bp., 1998, Agroinform. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. A szerző által Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró részére DEDIKÁLT példány, autográf ajándékozási sorokkal, dátumozással.
May, Karl: Schloss Rodriganda. Karl May's Gesammelte Werke Band 51. Radebeul, 1924, Karl-May-Verlag. 1 t. + 540+3 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.
Mózsi Ferenc: Maxiómák. Morvay László illusztrációival. Bp., 1994, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált. Morvay László (1947-2004) grafikus autográf ajándékozási soraival és aláírásával, DEDIKÁLT példány.