Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 304
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2529602
17314
410
Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei. Bp., Athenaeum. Kiadói műbőr kötés, gerincnél sérült, Basch Árpád belső borítójával, kopottas állapotban. 2550987
17315
410
Felix Timmermanns: A gyermek Jézus Flandriában. Ford.: Harsányi Lajos. Haraghy Jenő rajzaival. Bp., 1920., Pantheon, 141+1 p. A bekötött eredeti, litografált elülső címlap Haranghy Jenő munkája. Kopott, foltos félvászon-kötésben. 2546170
17316
410
Gyermekruhák. Mit készíthetünk maradékból, alakításból. Szerk.: Faragó Ilona. Bp., (1953), Könnyűipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé gyűrött, foltos lapokkal. 2527101
17317
410
Jenei Gyula, Verebes György: Légszomj. Szolnok, 2020, Eső Könyvek-Szolnoki Művészeti Egyesület. Verebes György egészoldalas grafikáival illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban. Jenei Gyula (1962- ) költő által DEDIKÁLT példány. 2504117
17318
410
Németh László: Móricz Zsigmond. Első kiadás! Bp., 1943, Turul. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban. 2504128
17319
410
Kosztolányi Dezső: Zsivajgó természet. 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (1300/1111.) példány. 2552456
17320
410
Új anthológia. Fiatal költők 100 legszebb verse. Összeállította: Babits Mihály. (Bp.), 1932, Nyugat (Hungária-ny.). 157 p. Első kiadás. Kiadói vászonkötésben 2455002
17321
410
Gervai Béla: A magánkisipar a gazdaságirányítás új rendszerében. A szerző által dedikált példány. Bp., 1972., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés. 2548792
17322
410
Hauff meséi. Fordította Dávid Margit. Bp., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói festett egészvászon kötés, címlap nagyrészt kiszakadva, viseltes állapotban. 2552087
17323
410
Ő a Soros! Aki kérdez: Krisztina Koenen. Bp., 1994, Ab ovo. 180 p. Kiadói kartonált papírkötés. 2549363
17324
410
Szepes Mária: A vörös oroszlán. I-II. köt. Kozmosz fantasztikus könyvek. Bp., 1984, Kozmosz Könyvek. A borító Panner László munkája. Kiadói papírkötés. 2545951
17325
410
Fekete István-Nagy Domokos Imre: Magasles. Matyikó Tibor illusztrációival. Bp., 2002., Új Ember. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft