16693.
410. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 000 Ft
Janó Ákos, Vorák József: Halasi csipke. Kiskunhalas, 1979, Halasi Csipkeház. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Dömötör Tekla: Magyar népszokások. Magyar Népművészet 6. Bp., 1972, Corvina. Számos színes és fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval.