16676.
410. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 400 Ft
Népművészet 2 kötete: Perczel Erzsébet: Szőttes, Boross Marietta: Fonás. Bp., 1962., Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítókkal, az egyik gerince sérült, a másik gerince laza.