Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 191
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2498685
16687
410
Books: Architecture, Art
Földes Lenke művészete. Harminckét szoborreprodukció. Földes Lenke (1896-1986) által dedikált! Bp., é.n., Hungária. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé szakadt kiadói papír védőborítóval, előzéklap és címlap foltos. 2509625
16688
410
Books: Architecture, Art
Farkas Zoltán: Csók István. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. 63+59 p. Számos egészoldalas reprodukcióval, kihajtható oldalakkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány, egy kihajtható lapon javítással. Megjelent 4145 példányban. 2510188
16689
410
Books: Architecture, Art
Bárányné Oberschall Magda: Régi magyar vasművesség. Officina Képeskönyvek 29. Bp.,1941, Officina, 43+5 p.+32 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel. 2544608
16690
410
Books: Architecture, Art
Borvendég Béla: Architectura Quo Vadis. Építészet / elmélet 9. Bp., 2005, TERC, 307 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. 2550562
16691
410
Books: Architecture, Art
Szidnai Lászlóné (szerk.): Magyar lószerszámok. Bp., 1971, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 71p. Megjelent 2000 példányban. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval. 2550375
16692
410
Books: Architecture, Art
A gyermek. Fényképezte: Erdődi Mihály. Bp.,(1943),Danubia, 40 t. Erdődi Mihály (1899-?) fotóművész, fotóriporter fekete-fehér fotóival. Kiadói papírkötés, két lap laza, egy lapon szakadással, pár hiányzó lappal. 2547361
16693
410
Books: Architecture, Art
Janó Ákos, Vorák József: Halasi csipke. Kiskunhalas, 1979, Halasi Csipkeház. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Dömötör Tekla: Magyar népszokások. Magyar Népművészet 6. Bp., 1972, Corvina. Számos színes és fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval. 2546116
16694
410
Books: Architecture, Art
Toncz Tibor: Hat hét Kínában. Budapest, 1956, Magvető Könyvkiadó. Kiadói kopott félvászon-kötésben, kissé sérült kötéssel. 2545205
16695
410
Books: Architecture, Art
Kelényi György: Kastélyok, kúriák, villák. Építészeti hagyományok. Bp., 1974., Corvina. Második kiadás. D. Kerekes Emőke rajzaival és Dobos Lajos fotóival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. 2508900
16696
410
Books: Architecture, Art
A rilai kolostor ikonjai. 14 t + kísérő tanulmány. Bp., 1970. Corvina 2523406
16697
410
Books: Architecture, Art
Csáki Róbert. Katalógus. Faludy Anikó előszavával. Hn., 1996., nyn. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Angol, német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. 2519988
16698
410
Books: Architecture, Art
2 db művészeti kadvány: Szőnyi István: Kép. Megjegyzések a művészetről. H.n., é.n., k.n. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, lapok hullámosak. + Polónyi Péter: Emlékezések a gödöllői művésztelepre. Studia Comitatensia 10. Gödöllő, 1982, Helytörténeti Gyűjtemény. 26 p + 16 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft