Tóth Béla: A debreceni rézmetsző diákok. H.n., 1976, Magyar Helikon. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban.
5 db magyar festészeti és grafikai könyv és katalógus: Miklós Péter, Képíró Ágnes (szerk.): Hajnal előtt a legnagyobb a sötétség. Papageorgiou Andrea festőművész kiállításának katalógusa. Hódmezővásárhely, 2019, Tornyai János Múzeum. Megjelent 300 példányban. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Cziráki Lajos: Írások és képek. Győr, 1996, Műhely Folyóiratkiadó Közhaszn...
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1972, Gondolat. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Hermann Vogel - Album. München, (cca 1896), Braun & Schneider. Hermann Vogel szövegközi és egészoldalas illusztrációival. Német nyelven. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé szakadt, foltos lapokkal.
Őhquist János: A finnek művészete - Ős időktől maig. Művészeti könyvtár. Bp., 1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 243 p.+22 t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
Gilyén Nándor, Mendele Ferenc, Tóth János: A Felső-Tiszavidék népi építészete. Bp., 1975, Műszaki Könyvkiadó, 215 p. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Bálványos Anna: Cseke Szilárd - Erdő sorozat. Forest series. [Budaörs, 2009.], Szerzői. A művész munkáinak reprodukcióival. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. A művész, Cseke Szilárd (1967-) által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány.