Nagyházi Galéria 2 db árverési katalógusa: Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények, grafikák, szobrok árverése. 116., 138. aukció. Bp., 2005-2007, Nagyházi Galéria és Aukciósház. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
A hetvenötéves Magyar Állami Operaház. 1884-1959. Bp., 1959, Magyar Állami Operaház (Révai-ny.). Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Csathó Kálmán: A régi Nemzeti Színház. Az Ilyeneknek láttam őket. Régi Nemzeti Színházi arcképalbum. II. kötete. Bp.,1960, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt papírborítóval, kisebb ázás nyomaival.
Kurt Pfister: Die primitiven Holzschnitte. München, 1922, Holbein-Verlag, 29+3 p.+44 (nagyrészt fekete-fehér, de közte színes táblákkal) t. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
Budapest múzeumai. Hét múzeum mesterművei. Szerk.: Korek József. Bp., 1969, Corvina. Harmadik, módosított kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
Niilo Valonen: A finnugor népek népművészete. Helsinki., 1978, Otava és Corvina. Ford.: Lehtinen Ildikó. Rácz István fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.