Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Rengeteg (főleg fekete-fehér) képpel illusztrált. Kiadói kopott és foltos egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.
Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 93+2 p.+CLXXI t.+2 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kissé foltos lapokkal.
Fényképezéssel kapcsolatos könyvek, 2 db: Auer Kálmán: Fényképezőgép ma és holnap. Bp., 1981, Gondolat (Gondolat zsebkönyvek). 2. kiadás.Papírkötésben, jó állapotban.+ Hevesy Iván: A fényképezés technikája. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. 155 rajzzal és 25 fényképpel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, papír védőborítóval. A védőborító kissé szakadt, tollal írt szöveg van az első oldalon.