Bajkay Éva - Murádin Jenő: Dömötör Gizella (1894-1984) / Mund Hugó (1892-1961). Nagybánya könyvek 6. Bp.-Miskolc,1996,MissionArt Galéria. Első kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés sérülésekkel. Az egyik szerkesztő, Jurecskó László művészettörténész által aláírt!
Kishonthy Zsolt-Murádin Jenő: Nagy Oszkár. (1893-1965.) Nagybánya könyvek 2. Bp.-Miskolc,2008,MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Szalay Lajos hatvan rajza. Kassák Lajos előszavával. Bólyai Könyvek. Bp.,1941, Bólyai Akadémia,(Pesti Lloyd-ny.), 4 p.+60 t. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, a gerincen apró szakadással, egy lapon kis szakadással.
Nyilas-Kolb Jenő: Farkas István. Ars Hungarica 8. Bp., 1935, Bisztrai Farkas Ferencz (Maretich Testvérek), 1 t. (címkép) + 30+[2] p. + 32 t. (reprodukciók). Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel.
Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten. Nach Gemalden und Sculpturen Berühmter Meister Der Gegenwart. XIX. Band. Szöveges és képkötet. Berlin, é.n., Rich. Bong. Német nyelven. Egész és kétoldalas illusztrációkkal. Kiadói festett egészvászon borítókkal, kopott borítókkal, helyenként lapszéli szakadásokkal és foltokkal, a képkötetben egy lapot körbevágtak.
Supplement zu dem Werke Die Kunst der Schreinerei nach Roubo. I-II. Band. Paris, 1885., Ch. Juliot, 44 p. + 50 t.; 4+53-84 p.+50 t. Átkötött egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, benne szakadt, sérült metszetekkel, de jó állapotúakkal is, kissé foltos lapokkal.
Taksás Mihály (szerk.): Makovecz Imre. Bp., 1986, Népművelési Intézet. 84p. Megjelent 500 példányban. Beke László, Ekler Dezső riportjai Makovecz Imrével. Valamint Makovecz Imre által tervezett épületek fekete-fehér ábrával, rajzaival, fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel, máskülönben jó állapotban.
S. Nagy Katalin: István Farkas. Bp., 2002, Fondazione István Farkas, 184 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.