Sík Csaba: A Vass-gyűjtemény / The Vass Collection. Bp., 1998, Art V Premier. 262p. Barcsay Jenő, Korniss Dezső, Bak Imre, Konok Tamás, Fajó János, Maurer Dóra, Kassák Lajos, Nádler István és mások műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina,(Offset-ny.), hiányos (7db ofszet) Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, sérült.
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), "Művészet", (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártyapapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, enyhén viseletes állapotban, sérült gericcel.
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. 1 t + 328 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, nagyon szép állapotban, szaru könyvjelzővel