17220.
410. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
5 000 Ft
Rousseau, J. J.: La nouvelle Heloise, ou lettres de deux amans, habitant une petite ville au pied des Alpes. Lausanne, 1794, Chez e prieur. 1t (litho címkép) + LII + 252p. + 1p. Korabeli, kissé sérült, aranyozott egészbőr kötésben