1 200 Ft
Hajas József: Gazdaságos méretezés a mezőgazdaságban. Bp., 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés. + Védekezés az élelmiszerek állati kártevői ellen. Szerk.: dr. Erdős Gyula. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval, volt könyvtári példány.