https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 67

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Puskás József-Bohus Endre: A jövedelmező exportmarhahizlalás. Gyakorlati útmutató földmívesszövetkezetek tagjai részére különös tekintettel az újgazdákra. Bp., 1948, "Pátria". Kiadói papírkötés.
1
17052.

Puskás József-Bohus Endre: A jövedelmező exportmarhahizlalás. Gyakorlati útmutató földmívesszövetkezetek tagjai részére különös tekintettel az újgazdákra. Bp., 1948, "Pátria". Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Frank Júlia: Ünnepi csemegék. - - receptjeiből. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
17053.

Frank Júlia: Ünnepi csemegék. - - receptjeiből. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Folyékony sziget. Ír kocsmakulturális antológia. Szerk.: Kovács Gábor és Vétek György. Maláta Zsebkönyvek. 3. Bp., 1999., Quóta Bt. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17054.

Folyékony sziget. Ír kocsmakulturális antológia. Szerk.: Kovács Gábor és Vétek György. Maláta Zsebkönyvek. 3. Bp., 1999., Quóta Bt. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
10
 
Venesz József: A magyaros konyha. Bp., 1958, Minerva. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói foltos,kopott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal,
1
17055.

Venesz József: A magyaros konyha. Bp., 1958, Minerva. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói foltos,kopott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal,

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
6
 
Brillat-Savarin: Az ízlés fiziológiája.Ambrus Zoltán és Ambrus Gizella fordítása. Bp., 1986., Múzsák. Reprint kiadás. (Bp., 1912, Singer és Wolfner.) Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
1
17056.

Brillat-Savarin: Az ízlés fiziológiája.Ambrus Zoltán és Ambrus Gizella fordítása. Bp., 1986., Múzsák. Reprint kiadás. (Bp., 1912, Singer és Wolfner.) Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szendi Gábor-Mezei Elmira: Paleolit szakácskönyv.+Paleolit szakácskönyv. II. Bp., 2010-2011, Jaffa. Kiadói papírkötés.; Mezei Elmira&Sáfrán Mihály: Vad paleo. Bp., 2016., Jaffa. Kiadói papírkötés.
1
17057.

Szendi Gábor-Mezei Elmira: Paleolit szakácskönyv.+Paleolit szakácskönyv. II. Bp., 2010-2011, Jaffa. Kiadói papírkötés.; Mezei Elmira&Sáfrán Mihály: Vad paleo. Bp., 2016., Jaffa. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hensch Árpád: Mezőgazdasági Üzemtan. I-II. köt. I. kötet: Jószágberendezés- és kezeléstan. II. köt.: Mezőgazdasági becslés és előszámítástan. [Egybekötve.] Kassa, 1906, Vitéz A. Gazdasági Szakkönyvkereskedése, XIII+458+VIII+246 p. Harmadik és második kiadás. Egészvászon-kötés, kopott, foltos a borítóval.
1
17058.

Hensch Árpád: Mezőgazdasági Üzemtan. I-II. köt. I. kötet: Jószágberendezés- és kezeléstan. II. köt.: Mezőgazdasági becslés és előszámítástan. [Egybekötve.] Kassa, 1906, Vitéz A. Gazdasági Szakkönyvkereskedése, XIII+458+VIII+246 p. Harmadik és második kiadás. Egészvászon-kötés, kopott, foltos a borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
3
 
1910 A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet évkönyve. IV. évf. 1910. Szerk.: csikmádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp., 1911, Pallas, IV+354 p.+ IV (közte 1. kihajtható táblázattal) t. Átkötött kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
1
17059.

1910 A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet évkönyve. IV. évf. 1910. Szerk.: csikmádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp., 1911, Pallas, IV+354 p.+ IV (közte 1. kihajtható táblázattal) t. Átkötött kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
23
 
Dr. Laposa József: Villány. A magyar borvidékek ékessége. The Jewel of Hungarian Wine Regions. Bp., 1995, Magyar Borkereskedők Egyesülése. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17060.

Dr. Laposa József: Villány. A magyar borvidékek ékessége. The Jewel of Hungarian Wine Regions. Bp., 1995, Magyar Borkereskedők Egyesülése. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bővített és átdolgozott kiadás. Győry Miklós illusztrációival. Bp., 1970, Minerva. Kiadói nylon-kötés.
1
17061.

Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bővített és átdolgozott kiadás. Győry Miklós illusztrációival. Bp., 1970, Minerva. Kiadói nylon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Norbi Update szakácskönyv tétel 3:  Schobert Norbert: Update 1. Étel és mozgás receptkönyv. A karcsúság receptjei.; Révész Beatrix-Schobert Norbert: Fogyj sütivel!; Schobert Norbert-Rubint Réka-Merczi Gábor-Kovács Szilveszter: Update1 süteményes könyv. Bp., 2005-2007,Norbi.hu.-Norbi Update Zrt. -Norbi Europe Zrt. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17062.

Norbi Update szakácskönyv tétel 3: Schobert Norbert: Update 1. Étel és mozgás receptkönyv. A karcsúság receptjei.; Révész Beatrix-Schobert Norbert: Fogyj sütivel!; Schobert Norbert-Rubint Réka-Merczi Gábor-Kovács Szilveszter: Update1 süteményes könyv. Bp., 2005-2007,Norbi.hu.-Norbi Update Zrt. -Norbi Europe Zrt. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes szakácskönyv tétel, 3 db:  Marion Grillprazer: Gi-diéta. Fogyás-örömmel. hn., én., Mérték kiadó.; Victoria Boutenko: A nyerskonyha legjobb receptjei. Lúgosítás a természetben. Bp., 2010., Bioenergetic.; Kelly Juli: 600 kalória és ami belefér. hn., én., Nádszál Könyvek. Kiadói papírkötés.
1
17063.

Vegyes szakácskönyv tétel, 3 db: Marion Grillprazer: Gi-diéta. Fogyás-örömmel. hn., én., Mérték kiadó.; Victoria Boutenko: A nyerskonyha legjobb receptjei. Lúgosítás a természetben. Bp., 2010., Bioenergetic.; Kelly Juli: 600 kalória és ami belefér. hn., én., Nádszál Könyvek. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz