Vegyes szakácskönyv tétel, 3 db: Pierre Dukan: A Dukan-diéta. Bp.,2012,Ulpius.; Kate Harrison: Az 5:2 diéta. hn., 2014., Magnólia.; Öt hét - öt kiló. A HáziPatika.com fogyókúrás receptjei. Szerk.: Dr. Pusztai Éva. hn., 2003, HáziPatika.com. Kiadói papírkötés.
Mátraaljai borok könyve. Szerk.: Csizmadia László. Szelényi Károly fotóival. Bp., 2005, Magyar Képek Kiadó Kft. Gazdag képanyaggal illusztrál.t Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Hajas József: Gazdaságos méretezés a mezőgazdaságban. Bp., 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés. + Védekezés az élelmiszerek állati kártevői ellen. Szerk.: dr. Erdős Gyula. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval, volt könyvtári példány.
Berghaus Kochbuch/Cookbook/Livre de cuisine/Libro de cocina. Német, angol, francia és spanyol nyelven. hn., én., Berghaus. Kiadói kartonált papírkötés.