15587.
410. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
4 000 Ft
Akantisz Viktor, Rozsnyai Károly: A sakkjáték legujabb nagy kézikönyve kezdÅ‘knek és sakkozóknak. 360 ábrával, 250 mesterjátszmával és 150 feladvánnyal. Bp., é.n., Rozsnyai Károly kiadása. Festett egészvászon kötésben, kopott borÃtóval, megerÅ‘sÃtett kötéssel, cÃmlapon olvashatatlan bélyegzÅ‘vel, néhány sakk témájú régi újságkivágással.