15597.
410. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Bartus László: Varga Zoli disszidál. Volt egyszer egy Ferencváros. Bp., 2000, a szerzÅ‘ kiadása. Kiadói papÃrkötés, a gerincen kis sérülés. + Major János, Nagy Béla, Várszegi János: Zöld-fehérben. Az FTC 75 éve. Bp., 1974, Sport. Kiadói egészvászon kötés, kissé fakó borÃtóval, szakadozott kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.