17140.
410. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 200 Ft
F. S. Marvin: A nyugati civilizáció fejlődése. Ford.: Benedek Marcell, Rózsa Dezső. Műveltség sorozat. Bp., é.n., Dante, 226 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.