17130.
410. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Henry George: Vámvédelem vagy szabadkereskedelem. Vizsgálódás a vámkérdésről, különös tekintettel a munka érdekeire. Ford.: Braun Róbert. Bp., ,"Világosság"-ny. Átkötött félvászon-kötés, szakadt címlappal, kissé kopott borítóval, a gerincen egészen kis sérüléssel.