17129.
410. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
4 000 Ft
Purgstaller Calas. József: A bölcsészet elemei I-II., és IV köt. I. köt.: Lélektan. Második, bővített kiadás. II. köt.: Észtan vagyis gondolkodás és ismetan. Második, bővített kiadás. IV. köt.: Erkölcstan. Harmadik, egészen átdolgozott kiadás. [Egybekötve.] Pest, 1846-1862, Hartleben K. A., VIII+164+4;4+210+1; 171 p. Korabeli kopott átkötött félvászon-kötés, egy-két javított lappal, foltos lapokkal, ceruzás jegyzetekkel.