Könyvek: Történelem Tételek száma: 150
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2500948
15755
410
Books: History
Gratz Gusztáv: A forradalmak kora. Magyarország története 1918-1920. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó, 354+6 p. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. 2386601
15756
410
Books: History
Feleki László: Napóleon. Bp., 1979, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban. 2389077
15757
410
Books: History
Flamand kalendárium. Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium c. kísérőtanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói aranyozott velúr-, és kiadói papírkötésben, kiadói kartontokban, jó állapotban. 2460034
15758
410
Books: History
Saint-Simon: XIV. Lajos udvara. XIV. Lajos udvara. Bp., 1941, Officina Nyomda és Kiadóvállalat. 2460058
15759
410
Books: History
Felcser Hanna: Egy jógi a vasfüggöny mögött. Svami Purna jógi a rendszerváltás előtti és utáni Magyarországon. H.n., é.n., Pilis. Kiadói papírkötés. 2460012
15760
410
Books: History
Lackó Miklós: Nyilasok, nemzetiszocialisták (1935-1944). Bp., 1966, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban. 2543319
15761
410
900
Books: History
Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Szerk.: Rappai Zsuzsa. Kardos G. György és Ungvári Tamás előszavával. Bp., 1995, Tegnap és Ma Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. 2325932
16504
410
Books: History
Kevin O' Donell: Eszmék története. Bp. 2006., Magyar Könyvklub. Színes képekkel illusztrálva. Intézményi bélyegzéssel. Kiadói kartonált papírkötés. 2324097
16508
410
Books: History
A batthyányi-kormány igazságügyi minisztere. Zalai gyűjtemény 43. Szerk.: Molnár András. Zalaegerszeg, 1998, Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2323764
16514
410
Books: History
Párizsi csatadal. A párizsi kommün költészete. Válogatta: Murányi-Kovács Endre. Bp., 1961, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. 2211316
16523
410
100
Books: History
Bak M. János- Kozák Gyula- Litván György- Rainer M. János: Az 1956-os magyar forradalom. Történelmi olvasókönyv középiskolásoknak. Bp., 1991, Tankönyvkiadó.Fekete-fehér fényképekkel illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. 2329119
16532
410
Books: History
Méray-Horváth Károly: A tévedések politikája és a kivezető út. Kossuth Ferencnek ajánlva. Bp., 1909. Deutsch 14p. Kis szamárfüllel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft