Radnóti Aladár: A rómaiak Pannóniában. Bp.,én., Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum, 20 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. + Római útikalauz. Bp., én., Magyar Nemzeti Múzeum-ny., 104 p. Kiadói papírkötés, címlap nélkül. Megjelent 300 példányban.
Joseph Báli József: Magyarnak maradni. Egy kanadai magyar gondolatai. Montreal-Toronto-Budapest, 1990., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány.
Turnbull, Stephen: Szamurájok. A japán harcos (nem hivatalos) kézikönyve. Bp., 2013, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
[Titus Livius: Szemelvények Titus Livius római történetéből. A köztársaság első százada és a II. pun háború. Szerk. és magyarázatokkal ellátta: Kalmár Elek.] Bp., 1910., Franklin, 3-340 p.+4 t. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, hiányzó címlappal.
Magyar Hírmondó. Az első magyar nyelvű újság. Válogatás. Sajtó alá rendezte, a bevezetést és a jegyzeteket írta: Kókay György. Nemzeti Könyvtár. Művelődéstörténet. Bp., 1981., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.