15002.
410. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
19
Unghváry Ede: Sztropkó és várának története. Huszt, 1912, szerzői. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, kopott borítóval, festett lapélekkel, két lap ragasztószalaggal javított. Két kihajtható melléklettel, amelyek közül a sztropkai kazula sérült és hiányos, ragasztószalaggal javított.