Budapest Statisztikai Zsebkönyve. 1959. Központi Statisztikai Hivatal Budapest Városi Igazgatósága. Bp., 1959., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói nyl-kötés, volt könyvtári példány.
Közigazgatási Tájékoztató 1948. Magyarország községhatáros alaptérképe, jelkulcsa és közigazgatási tájékoztató. Összeáll.: az Országos Rendőri Bejelentő Hivatal. Bp., 1948., (Szikra-ny.), 366 p. Térkép nélkül. Kiadói kopott félvászon-kötés.
Petersen, Eugen: Vom alten Rom. Vierte Auflage. Leipzig, 1911, E. A. Seemann, 193+3 p. Negyedik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott papírkötés, festett lapélekkel, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel.