2 400 Ft
17
Dubois H. Abbé: A növendék-papok és fiatal áldozárok kalauza. Ford.: Galambos Kálmán. Bécs, 1866, Mayer és Társa, 6+404+III p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, a címlapon bélyegzésekkel.