Bolhapiac Tételek száma: 530
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2551671
11827
410
Flea Market
8.8 imbusz csavarok M8×40 74 db; ×32 3 db, ×60 2 db, ×80 2 db; d: 8 alátét 60 db 2547459
11828
410
Flea Market
Kézi szegecselő szerszám, fém, műanyag bevonatú markolattal, helyenként rozsdafoltos, h: 45 cm 2547464
11829
410
Flea Market
Menetmetsző készlet, metrikus M12-M20, részben helyenként rozsdás szerszámokkal, hordozható, kopott fém tokban 2547466
11830
410
3800
Flea Market
Retro XV. ker. Csillagfű utca fém zománc utcatábla, kopott, sarkaiban sérült, foltos, hátulja rozsdás, 40x70 cm 2547469
11831
410
3800
Flea Market
XV. ker. Klebelsberg Kunó utca fém zománc utcatábla, kopott, kissé sérült, 30x70 cm 2460182
11832
410
Flea Market
Orosz, kézzel festett fa pohár készlet, Hohloma, retró, jelzett 2x6 db + tálka. 2531556
11833
410
Flea Market
Luther Márton arcképe, fém falidísz, jelzés nélkül, fa keretben, 10x8 cm 2550263
11834
410
Flea Market
2 db fejlámpa működő állapotban 2551918
11835
410
Flea Market
Salisbury ón edény, jelzett, jó állapotban, d: 17 cm 2549951
11836
410
Flea Market
Fém serleg, 10 éves eredményes sportmunkáért gravírozott felirattal, kopott, m: 22 cm, d: 10,5 cm 2551796
11837
410
Flea Market
Használt számítógép. ASUS PH81M-K alaplap, Intel Core i5-4460 3.20GHz CPU, Kingstone 1x4GB DDR3 memória, Spire 420W táp, DVD író / olvasó, SSD vagy merevlemez nélkül! 2551945
11838
410
Flea Market
Bosnyák kávéskészlet, jó állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft