Bolhapiac Tételek száma: 530
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2551390
11887
410
Flea Market
Régi lábkapcsoló, 1930-1950, transzformátor - 220v-110v. 2551386
11888
410
4800
Flea Market
Szegedi papucs, újszerű állapotban, M:38. "A szegedi papucs különleges nemzeti értékünk. A helybéliek annyira szerették, hogy a fogadalmi templom központi freskóján Szűz Mária is ezt a lábbelit viseli. A kézi munkával készült szegedi papucsok készítésének ismert mesterei voltak az 1920-as években Nagy Mátyás, Ótott János, Ménösi Lajos és Tuksa Gyula, később Jávor Péter, Kriska Péter, Baranyai Ist... 2550805
11889
410
Flea Market
Kínai agyag katonák dísz szett 8-12 cm ig díszdobozban / Chinese clay soldiers set 2550802
11890
410
Flea Market
38-as méretű jég korcsolya pár 2550798
11891
410
Flea Market
Teuscope Grossfeld 60x90-es nagy méretű látcső eredeti tokjával 20 cm 2550084
11892
410
Flea Market
2db sérült intarziás doboz, cca: 28x16cm 2550068
11893
410
Flea Market
Antik asztali és fali lámpa üveg búrával, kopott, működik, m:30cm 2549948
11894
410
Flea Market
Berndorf alpakka 6 személyes evőeszköz készlet díszdobozban. Nem a saját doboza, vannak benne üres helyek. Jelzett. Doboz sérült. 2549766
11895
410
Flea Market
2549760
11896
410
Flea Market
14 db porcelán fejű és testű baba, különféle népviseletben, 1 db sérült m: 21cm 2549738
11897
410
Flea Market
Fém tálca, kopott, 2db, 29x20, 34x21 cm 2549709
11898
410
Flea Market
Ezüstözött alpakka mécsestartó, kopott, jelzés nélkül. m:11cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft