cca 1969 Balatoni halászok, jég alatti húzóháló előkészítése, 7 db vintage NEGATÍV Zsigri Oszkár (1933-?) budapesti fotóművész hagyatékából, 6x6 cm és 6x3,5 cm
1901 Lausanne, leporelló 12 db keményhátú fotóval, Kunstanstalt Lautz & Isenbeck, aranyozott egészvászon-kötésben, foltos borítóval, a leporelló több helyen szétvált, 17x11 cm
1909 Körmöcbánya (Kremnica, Felvidék), az Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület 1909. szept. 18-20-án tartott közgyűlése, a körmöcbányai főreáliskola díszterme a közgyűlés alkalmából feldíszítve, fotó kartonon, hátoldalán feliratozva, 8×11 cm
1972 München, Uschi Badenberg, az 1972-es müncheni olimpiai játékok "Miss Olympia"-ja, feliratozott fotó, kisebb szakadással, kopásnyomokkal, 24,5x16 cm / Uschi Badenberg, "Miss Olympia" of the 1972 Munich Olympic Games, photo, with small tear and slight wear, 24.5x16 cm