Heitler László: Vágfalvi Ottó. Festő a Balatonnál. Veszprém, 1987, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
Napló Gróf Széchenyi Ödön által "Hableány" nevü saját gőzösén Pestről Párizsig a Dunán, Lajos-csatornán, Majnán, Rajnán, a franczia összekötő-csatornán, a Marnán és Szajnán tett vizi-utról. Széchenyi Géza ajánlásával. Szerk.: Baracsy Gabi. Bp., (2000), Wiking Marina Budapest Kft. Reprint kiadás. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó áll...