Muránói mikromozaikos kereszt Roma felirattal, réz alapon, 1900 körül, jelzés nélkül, akasztójánál sérült (függesztő karika letört), apró kopásnyomokkal, 6,5x4,5 cm
Kopcsányi Ottó (1933-2016): Réz levélbontó szett (kés, tálca). Alján Iparművészeti Vállalat sérült zsűri címkéjével. Kis csorbákkal, kopásnyomokkal, h: 19,5 cm, 25x5 cm