3 000 Ft
1868 A Nép Zászlója 1848. Első évfolyam, 27.-43.,45-52 sz.,1868. júl. 4.-dec. 26. Szerk.: Áldor Imre, Madarász József. Pest, Heckenast Gusztáv, 313-354,359-516,529-602,613-624 p. Gazdag fametszetű képanyaggal. Átkötött későbbi papírkötés, oldalhiányokkal, a 44. sz. hiányzik, benne sérült kötéssel, sérült lapokkal, amatőr javításokkal, rossz állapotban, az állapot miatt személyes megtekintés javasolt.