1 000 Ft
1913 Századok Legendái. 1913. okt. Krúdy Gyula: Magyar király-idyllek. Papírkötésben, szakadt borítóval, rossz,széteső állapotban.; + 1913 Századok Legendái. 1913. február. Sebestyén Károly:A színpad három évezreden át. Papírkötésben, szakadt borítóval, sérült, kijáró borítóval, rossz, széteső állapotban.