14886.
410. Lezárult gyorsárverés
Plakát
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
cca 1970-73 össz. 2 db plakát: M. Fekete György (1947-): Országjáró Diákok Országos Találkozója 1973, ofszet, papír, jelzett a plakáton, hajtásnyommal, lapszéli apró szakadásokkal, 80,5x56 cm + Mindenkinek tájékozódási futás, ofszet, papír, hátoldalán Magyar Tájékozódási Futó Szövetség bélyegzőjével, lapszéli sérülésekkel, hajtásnyomokkal, 58x41 cm