12562.
410. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
1954 2x2 néha 5 (filmoperett). Második könyv. Írta: Kovács Dénes és Vajda Albert, zene: Fényes Szabolcs. Forgatókönyv, gépirat. Magyar Filmgyártó Vállalat, 193 p. Kissé sérült félvászon-kötésben, helyenként sérült lapszélekkel, néhány lap kijár.