Balla Péter: A magyar népdal kistükre. Csíkós Tóth András rajzaival. Bp., én., Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos, javított papír védőborítóban.
cca 1930 Petőfi Sándor: Részegség a hazáért. Gyökössy Endre: Szatmár alatt sírva folyik a Szamos. Zenéjét szerezte: Murgács Kálmán. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós kormányzó úr Őfőméltóságának mély hódolattal ajánlva. Irredenta kotta. 4 p. Lapszéli apró szakadással, hajtásnyommal. 34x26,5 cm.
cca 1931 János vitéz daljáték 3 felvonásban. I-II. rész. Petőfi költeménye után írta: Bakonyi Károly. Zenéjét Heltai Jenő verseire szerzette: Dr. Kacsoh Pongrácz. Operára átdolgozta: Buttykay Ákos. Bp.,1931., Bárd Ferenc és Fia, 15+13 p. Illusztrált papírkötés, szakadt borítókkal, foltos.
Georges Bizet: Carmen. Collection Litolff No. 2381. Braunschweig, én., Henry Litloff's Verlag. Bizet Carmen c. operájának kottája, német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + Edward Grieg: Peer Gynt - Suite I. Opus 46. Ed. Peters N. 2420. Leipzig, én. C. F. Peters. Német nyelvű kotta. Kiadói papírkötés.