31127.
410. Lezárult gyorsárverés
Külföldi fém- és ezüstpénzek
9 000 Ft
16
Német Szövetségi Köztársaság 1987D 1M Cu-Ni aranyozva, jelzett Ag keretben, tanúsítvánnyal, dísztokban (1M súlya nélkül ~38,86g/0.999/50mm) T:1-, keret eredetileg PP fo., ujjlenyomat Federal Republic Germany 1987D 1 Mark Cu-Ni gilt in hallmarked Ag frame with certificate in original display case (deducting the coins weight: ~38,86g/0.999/50mm) C:AU, frame originally PP spotted, fingerprint