2 000 Ft
2 db régebbi magyar kerámia emléktárgy: Cseszneki emlék váza, kézzel festett kerámia, Városlőd, jelzett, kisebb csorbákkal, m: 11 cm, d: 8 cm + Lillafüredi emlék, kézzel festett kerámia kulacs, Hollóháza, jelzés nélkül, talpán csorbákkal, mázhibákkal, sérült parafa dugóval, m: 16 cm