Porcelán Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2524757
11235
410
Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, süteményes tányér. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 18,5 cm 2526449
11236
410
32000
Zsolnay kaspó, alapmázas fajansz, jelzett, Kovács István terv, repedt, mázrepedésekkel, erősen kopott m:12cm, d: 16cm 2515977
11237
410
Zsolnay, Török János terv, díszváza, kézzel festett porcelán, jelzett, mázrepedésekkel. m: 28 2521453
11238
410
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:13 cm (tervező:Sinkó András) 1930 körül 2545228
11239
410
Zsolnay porcelán bika, kézzel festett, jelzett, sérült, 29×15 cm 2480138
11240
410
Zsolnay birkózó medvék, kézzel festett, jelzett (Markup Béla), hibátlan, m: 31 cm 2524061
11241
410
Herendi Viktória mintás bonbonniere rózsás fedéllel Kézzel festett, jelzett, rózsákon apró lepattanás, kopásnyomokkal. d: 8 cm 2524048
11242
410
26000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, másod osztály, m: 32 cm 2524051
11243
410
5500
Herendi fehér mázas hattyú, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2524053
11244
410
5500
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10 cm 2480164
11245
410
Zsolnay porcelán rőzserakó kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:15 cm (tervező:Sinkó András) 2526410
11246
410
Zsolnay korsós fiú. Eozinmázas porcelán fajansz, jelzett, 1930 körül, sérült, javított. m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft