Pfeiffer & Lowenstein (P&L) Imperial Austria levesestál, kézzel festet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Pfeiffer-Lowenstein-PL-Imperial-Austria-levesestal-kezzel-festett-porcelan-kopott-jelzett~II2545240
2545240
11315
410
Leírás: Pfeiffer & Lowenstein (P&L) Imperial Austria levesestál, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, m:27cm
: karap_norbert