Üvegtárgyak Tételek száma: 104
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2545762
11440
410
Glass-objects
Ólomkristály keksztartó, hibátlan, d:12cm 2545765
11441
410
Glass-objects
Ólomkristály likőrös palack, nem bele illő dugóval, hibátlan, m:25cm 2545797
11442
410
4200
Glass-objects
6 db retró csiszolt üveg pohár, 1dl 2546873
11443
410
Glass-objects
6db lapra csiszolt Art Deco likőröspohár, kopott, apró csorbák, egyik repedt m:4-5cm 2546870
11444
410
Glass-objects
9db lapra csiszolt Art Deco vizespohár, kopott, apró csorbák, m:10 cm 2546865
11445
410
Glass-objects
Gazdagon csiszolt üvegkancsó, kopott, m:19cm 2546860
11446
410
Glass-objects
5db ólomkristály tálka, csorbákkal, d:15cm 2546858
11447
410
Glass-objects
Bordó kristály váza, gazdag csiszolással. Kopásnyomokkal. Jelzett. m: 28 cm 2548804
11448
410
Glass-objects
6 db Unicum-os pohár, stampedli. Üveg, kopott, m:13cm 2549292
11449
410
Glass-objects
Bad Tschachwitz-i (Čachovice , Csehország) emlékpohár, csiszolt aranyozott, kopott, m:12cm, Szecessziós díszpohár, zománc festett virágok, kopott, m:7cm 2549528
11450
410
Glass-objects
3 db üvegkínáló vegyes méretben, kopott, ez egyik műanyag füllel. 2549829
11451
410
Glass-objects
Muránói hajó formájú asztali, üvegóra quartz, kopott, jelzés nélkül, m:26cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft