10494.
411. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
24 000 Ft
62,18 EUR, 68,57 USD
Brutmann 821 jelzéssel: A műkereskedő. Akvarell, tus, papír. Jelzett. / 821 Brutmann jelzéssel: The art dealer. Watercolor, ink. Signed: Brutmann 15,5x20,5 cm