10786.
411. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
4 600 Ft
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött grafikus: Rialto, Velence. Rézkarc, papír, paszpartuban, 19,5×14,5 cm