10757.
411. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Jelzés nélkül, össz. 5 db mű: Veszprémi látkép (3 db) és MÁFKI Veszprém (2 db). Rézkarc, papír, egyik kissé foltos, 9,5x13 és 7x16,5 cm méretben