Olvashatatlan jelzéssel: Róma, S. Pietro, 2007. Akvarell, papír, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~505002/Olvashatatlan-jelzessel-Roma-S-Pietro-2007-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-~II2556773
2556773
10672
411
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,61 EUR , 11,43 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Róma, S. Pietro, 2007. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20×28 cm
: pelikán_kristóf