10672.
411. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Róma, S. Pietro, 2007. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20×28 cm